Wyniki XIII Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych, odbywającego się w dniach 10 – 14 grudnia 2012r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach
Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 4 stycznia 2013r. o godzinie 11.00 podczas uroczystej Gali.
Wystąpią wtedy ponownie 2 nagrodzone Grupy.
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z wynikami i pomoc w ich uzupełnieniu i ewentualnej korekcie nazwisk aktorów.
Aleksandra Maliszewska
polonistkagce@gmail.com
Nagrody grupowe
I kategoria – przedszkola
I miejsce:
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic - Grupa wyróżniona występem podczas Gali,
II miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 42 w Gliwicach,
III miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 8 w Gliwicach,
III miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 18 w Gliwicach,
III miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach,
II kategoria – szkoły podstawowe
I miejsce:
Szkoła Podstawowa FILOMATA z Gliwic - Grupa wyróżniona występem podczas Gali,
I miejsce:
Szkoła Podstawowa z Ziemięcic,
II miejsce:
Szkoła Podstawowa numer 7 w Gliwicach (klasy starsze),
III miejsce:
Szkoła Podstawowa z Miasteczka Śląskiego,
III kategoria – gimnazja
I miejsce:
Gimnazjum Katolickie w Zabrzu,
I miejsce:
Gimnazjum w Miasteczku Śląskim;
IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce:
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu,
II miejsce:
I Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu,
II miejsce:
V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach;
V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe
I miejsce:
Aniołeczki z Oddziału Przedszkolnego A Zespołu Szkół Specjalnych numer 41 w Zabrzu oraz wyjątkowe Wyróżnienie dla Opiekunów Grupy
Aniołeczki:
Oliwia Zemczak, Dawid Krawczyk, Piotr Gołaszewski, Kevin Witoszek, Jakub Biskupek - nagrody indywidualne
I miejsce:
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach
II miejsce:
Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu
II miejsce:
Gimnazjum - Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach,
II miejsce:
Szkoła Życia - Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach oraz Wyróżnienie dla Opiekunów Grupy,
III miejsce:
Dom Pomocy Społecznej w Zbrosławicach,
III miejsce:
Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach;
Wyróżnienia grupowe
Wyróżnienie
dla Gminnego Przedszkola numer 4 w Świętoszowicach (Grupa młodsza) za oprawę sceniczną,
Wyróżnienie
dla Gminnego Przedszkola numer 4 w Świętoszowicach (Grupa sześciolatków) za stroje,
Wyróżnienie
dla Klasy „0” ze Szkoły Podstawowej numer 13 w Gliwicach za oprawę sceniczną,
Wyróżnienie
dla Przedszkola Miejskiego numer 41 w Gliwicach za oprawę sceniczną,
Wyróżnienie
dla Szkoły Podstawowej numer 8 w Gliwicach (teatr cieni);
Wyróżnienie
Zespół Szkół im. J. Korczaka w Gliwicach, ul. Dolnej Wsi;
Nagrody indywidualne:
Przedszkola, klasy „0”
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Michalina Szymura (Matka Boska),
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Jan Sędłak (Józef),
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Franciszek Sawicki (Pastuszek),
Przedszkole Miejskie nr 40 w Gliwicach – Julia Zawisza (Baba),
Przedszkole Miejskie nr 41 w Gliwicach – Hania Zajdel (Dzieciątko),
Przedszkole Miejskie nr 41 w Gliwicach – Zofia Pierchała (Anioł),
Przedszkole Miejskie nr 41 w Gliwicach – Maksymilian Podulka (Pasterz),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Jakub Lachowski (Diabełek),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Natalia Olszewska (Maria),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Oliwier Knieć (Józef),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Paulina Knapek (Wiedźma),
Przedszkole Miejskie nr 42 w Gliwicach – Milena Kowalczyk (Krasnal),
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic – Anna Rogóż (Aniołek),
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic – Kamila Boehno (Maria),
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic – Olaf Kloc (Pasterz),
Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” z Gliwic – Przemysław Wójcik (Narrator),
Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” z Gliwic – Katarzyna Budkowska (Maria),
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Paulina Michalik (Maria - śpiew),
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Tomasz Prokop (Józef - śpiew)
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach, klasa „0”– Antoni Kołtowski (Narrator),
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach, klasa „0”– Karolina Słaboń (Diabełek),
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach, klasa „0”– Szymon Kołtowski (Józef),
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach, klasa „0”– Jakub Suś (Pasterz),
Szkoła Podstawowa nr 13 w Gliwicach, klasa „0”– Aleksandra Pindur (Maria),
Szkoła Podstawowa nr 13 w Gliwicach, klasa „0”– Michał Garstka (Józef),
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach, klasa „0”– Kajetan Szczeciński (Narrator),
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach, klasa „0”– Anna Litwińska (Aniołek);
Szkoły podstawowe
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Marta Wojtkiewicz (Anioł),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Daria Dehn (śpiew),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Alicja Bogucka (Dziecko),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Anna Olszak (Narrator),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Martyna Buczak (Pani w futrze),
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gliwicach – Zuzanna Graicke (Narrator),
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gliwicach – Magdalena Zięba (Maria-śpiew),
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gliwicach – Szymon Połomski (recytacja, śpiew),
Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – Dominika Nicz (Maria);
Gimnazja
Gimnazjum w Miasteczku Śląskim – Karol Wons (Rozum),
Gimnazjum w Miasteczku Śląskim – Pamela Żuchnik (Matka Boża);
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Zuzanna Michalska (Maria),
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Filip Konstanty (św. Józef),
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Angelika Trzcionka (Anioł-śpiew),
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Julia Letkiewicz (Anioł-śpiew),
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Agata Szkodzińska (Anioł-śpiew),
Katolickie Gimnazjum w Zabrzu – Wiktoria Łaba (Anioł-śpiew),
Szkoły ponadgimnazjalne
V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Justyna Maluty (Izabella), Wyróżnienie za autorski scenariusz,
V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach – Katarzyna Prokopiuk (Córka),
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu – Patryk Dyrda (Diaboł);
Zespół Szkół im. J. Korczaka w Gliwicach – Adrian Szaruga (Katecheta),
Zespół Szkół im. J. Korczaka w Gliwicach – Filip Kańtoch (Uczeń)
Zespół Szkół im. J. Korczaka w Gliwicach – Mirosław Hasa (Ojciec);
Szkoły specjalne i grupy pozaszkolne
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Julia Owczarek (Julcia z Gliwic),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Anna Sobczak (Maria),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Julia Podgórska (Anioł Gabriel - śpiew),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Paweł Surowiec (bł. Jan Paweł II),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Grzegorz Gabała (Józef-śpiew),
Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu – Martyna Kasprzyk (Maria),
Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu – Marcin Cyran (Diabełek),
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Krzysztof Kruczkowski (Mężczyzna),
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Krystian Kawiecki (śpiew),
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Mirosław Szlachta (śpiew),
Dom Pomocy Społecznej w Zbrosławicach – Krzysztof Jaworski (Tato-Narrator);
Wyróżnienie dla Opiekunów Grup za autorski scenariusz:
Pan Radosław Albrecht,
Pani Alicja Badura,
Pan Krzysztof Białek
Pani Joanna Gajzler
Siostra Michaela Guźniczak
Pani Łucja Jankiewicz
Pan Adam Maniura
Ksiądz Łukasz Meinert
Pani Iwona Milczyńska
Ewa Słaboń
oraz dla Anny Bednarczyk za autorski scenariusz