Wyniki XI Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych, który odbył się w dniach 13 – 17 grudnia 2010r w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach,
Nagrody grupowe:
I kategoria – przedszkola:
I miejsce: Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic - Grupa wyróżniona występem podczas Gali,
I miejsce: Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach,
II miejsce: Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach,
III miejsce: Przedszkole Miejskie numer 8 w Gliwicach,
Wyróżnienie: dla Gminnego Przedszkola numer 4 w Świętoszowicach za oprawę sceniczną,
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 41 w Gliwicach za oprawę muzyczną,
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 22 w Gliwicach za śpiew,
Wyróżnienie: dla Przedszkola Miejskiego numer 27 w Gliwicach za grę zespołową;
II kategoria – szkoły podstawowe:
I miejsce: Szkoła Podstawowa numer 7 w Gliwicach za wyjątkowy przekaz religijny,
II miejsce: Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach,
Wyróżnienie dla Opiekunki Grupy ze Szkoły Podstawowej numer 18 w Gliwicach za autorski scenariusz;
III kategoria – gimnazja:
I miejsce: Gimnazjum numer 17 w Gliwicach,
Wyróżnienie dla Opiekunki Grupy z Gimnazjum numer 17 w Gliwicach za autorski scenariusz,
I miejsce: Katolickie Gimnazjum w Zabrzu,
Wyróżnienie dla Opiekunki Grupy z Katolickiego Gimnazjum w Zabrzu za autorski scenariusz;
IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne:
Wyróżnienie: dla Zabrzańskiego Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu za grę zespołową oraz Wyróżnienie dla Opiekuna Grupy za autorski scenariusz;
V kategoria – szkoły specjalne i grupy pozaszkolne:
I miejsce: Dom Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach - Grupa wyróżniona występem podczas Gali,
I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach oraz wyjątkowe Wyróżnienie dla Opiekunów Grupy!
II miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach,
II miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach,
III miejsce: Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach, ul. Dolnej Wsi;
Nagrody indywidualne:
Przedszkola:
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Grzegorz Górecki (prorok Mateusz),
Przedszkole Miejskie nr 8 w Gliwicach – Fabian Kasprzyczak (król Herod),
Przedszkole Miejskie nr 17 w Gliwicach – Julia Abramska (Pisarz),
Przedszkole Miejskie nr 27 w Gliwicach – Julia Olczyk (Kobieta),
Przedszkole Miejskie nr 27 w Gliwicach – Klaudia Łężna (Dziewczynka),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Julia Czeszowic (Koza),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Julia Król (Gospodyni),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Anna Łabojko (Diabełek),
Przedszkole Miejskie nr 29 w Gliwicach – Natalia Sodel (Aniołek),
Przedszkole Miejskie nr 40 w Gliwicach – Julia Sokół (Aniołek śpiewający),
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic – Natalia Bielanik (Małgosia),
Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” z Gliwic – Marcin Szumski (Gospodarz),
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Bartosz Kliś (Wróbel);
Szkoły podstawowe:
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Mateusz Kubiak (Szef),
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach – Damian Kordek (Murarz),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Anna Kozub (Maria),
Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach – Radosław Tomaszewski (Anioł Bożego Narodzenia),
Szkoła Podstawowa nr 18 w Gliwicach – Agnieszka Pszonak (Dziewczynka z zapałkami),
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Paweł Kochany (Człowiek zagubiony),
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Michalina Szłuińska (Nadzieja – za śpiew),
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gliwicach – Natalia Sztenc (Zaufanie – za śpiew),
Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach – Antoni Jaszcz (Szewc Mateusz),
Gimnazja:
Gimnazjum nr 17 w Zabrzu – Marcin Jakubowski (Pasterz),
Katolickie Gimnazjum – Maciej Mazur (Adam),
Katolickie Gimnazjum – Krzysztof Kaczor (Pan Zdzisio),
Katolickie Gimnazjum – Maciej Pawłowski (Anioł);
Szkoły ponadgimnazjalne:
VIII Liceum Ogólnokształcące – Patryk Skolik (Król Herod),
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu – Patryk Dyrda (Pastuszek);
Szkoły specjalne i grupy pozaszkolne:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Marcin Forjasz (Kotek),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach – Mateusz Zając (Aniołek),
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach – Zygmunt Pawlak (Anioł Opiekuńczy),
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach – Karolina Białasik (Góralka),
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach – Adrian Gołkowski (Misjonarz),
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach – Piotr Borkowski (Samotny),
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach - Wojciech Sadowski (Ojciec),
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Gliwicach - Paweł Jaroszuk (Anioł śpiewający)
Wyróżnienie specjalne dla Pana Ryszarda Osmendy