Wyniki XV Jubileuszowego Międzyszkolnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych
zorganizowanego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w dniach od 8 do 12 grudnia 2014 roku.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 8 stycznia 2015 r.
W imieniu Jury i Organizatorów dziękuję za niezwykłe wrażenia
Aleksandra Maliszewska
Nagrody grupowe
I kategoria – przedszkola
I miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach
Klasa „0” ze Szkoły Podstawowej numer 18 z Gliwic (Grupa 1 G.G., E. M-M.)
II miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 8 w Gliwicach
Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Gliwic
III miejsce:
Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach
Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach (K.C., „Tygryski”)
II kategoria – szkoły podstawowe
I miejsce:
Klasa 1a ze Szkoły Podstawowej numer 1 Zabrzu - Grupa wyróżniona występem podczas Gali
Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach (J.C., T.P.) - Grupa wyróżniona występem podczas Gali
II miejsce:
Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach
III miejsce:
Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 1 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
III kategoria – gimnazja oraz IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce:
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy
II miejsce:
Gimnazjum numer 1 w Gliwicach
V kategoria – grupy pozaszkolne, szkoły i ośrodki specjalne, domy pomocy społecznej, grupy parafialne, domy kultury, świetlice szkolne, środowiskowe
I miejsce:
Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu
II miejsce:
Dom Pomocy Społecznej w Pilchowicach
Dom Pomocy Społecznej w Sośnicowicach
III miejsce:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych numer 7 w Gliwicach
Wyróżnienia grupowe
Wyróżnienie
dla Przedszkola Miejskiego numer 4 w Gliwicach
dla Przedszkola Miejskiego numer 21 w Gliwicach za oprawę sceniczną
dla Przedszkola Miejskiego numer 18 w Gliwicach za pomysł na spektakl
dla Przedszkola Miejskiego numer 37 w Gliwicach za śpiew
dla Przedszkola Miejskiego numer 48 w Zabrzu za scenografię
dla Klasy "0" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 2 w Gliwicach za stroje (Grupa 1)
dla zespołu dziewczęcego ze Szkoły Podstawowej numer 6 w Zabrzu za śpiew
Podziękowanie
dla Grupy „N” ze Szkoły Podstawowej numer 6 za odwagę
Nagrody indywidualne
Przedszkola, klasy „0”
Przedszkole Miejskie numer 4 w Gliwicach – Stanisław Sokołowski (Diabeł)
Przedszkole Miejskie numer 18 w Gliwicach – Julia Drobionka (Mama)
Przedszkole Miejskie numer 18 w Gliwicach – Marta Cygrimus (Dziewczyna z dzwoneczkiem)
Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Adam Blaska (Narrator)
Przedszkole Miejskie numer 22 w Gliwicach – Karolina Jankowska (Gwiazdka)
Przedszkole Miejskie numer 29 w Gliwicach – Lena Kaźmierczak (Koza)
Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Wojciech Wiecha (Król)
Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Zuzanna Sulwińska (Aniołeczek w krótkich spodenkach i okularach)
Przedszkole Miejskie numer 36 w Gliwicach – Pola Budzowska (Maria - śpiew)
Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach – Hania Majkowska (Maria)
Przedszkole Miejskie numer 40 w Gliwicach – Ignacy Kołdras (Józef)
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Małgorzata Soika (Mama, Narrator)
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Szymon Krasnowski (Tato)
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Krzysztof Oleszko (Gość, „Wesołych Świąt”)
Gminne Przedszkole numer 4 w Świętoszowicach – Julia Pisula (Śpiew)
Szkoły podstawowe
Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Zofia Guła (Maria)
Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Kamil Kaczmarek (Józef)
Szkoła Podstawowa numer 3 w Gliwicach – Justyna Liber (akompaniament skrzypcowy)
Szkoła Podstawowa numer 7 w Gliwicach – Kacper Szechlecki (Baca o mocnym głosie)
Szkoła Podstawowa numer 10 w Gliwicach – Jakub Żurkowski (Anioł, „Bóg się rodzi”)
Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – Jakub Nowak (Adam)
Szkoła Podstawowa numer 18 w Gliwicach – Natalia Sobecka (Ewa)
Szkoły Podstawowej numer 6 w Zabrzu – Aleksandra Techmańska (Mama)
Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 1 w Gliwicach – Sandra Sobieszyńska (Pasterz)
Zespół Szkół w Pyskowicach – Miłosz Leś (Józef)
Gimnazja
Gimnazjum numer 1 w Gliwicach – Natalia Kuberska (deklamacja)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy - Robert Tkocz (Robert konsument)
Szkoły ponadgimnazjalne
Zespół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach – Kamil Kupis chór męski (1)
Zespół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach – Paweł Zych chór męski (2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 11 w Gliwicach – Grażyna Leja (skrzypek)
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 11 w Gliwicach – Artur Garbas (Mąż, śpiew)
Szkoły specjalne oraz grupy pozaszkolne
Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu - Anna Kusz (Diabeł bez rogów)